IRAN FA Toman
محصول کشور سوئد
نمایش منو

درباره ما

تویست شیک یک انتخاب قطعی و مطمئن

 

همواره خرید شیشه شیری مناسب برای کودکان ذهن والدین را به خود مشغول می سازد . انتخاب های بسیار زیادی وجود دارد. برخی به ظاهر شیشه توجه می کنند و برخی نیز به ویژگی های فنی آن . در هرصورت مشخص است که اصلی ترین توجه و نقطه نظر والدین سلامتی کودک می باشد.

به همین منظور ما توانستیم آن چه لایق کودک شماست را با طراحی شیشه شیرهای تویست شیک فراهم سازیم.

مخلوط کن تعبیه شده در شیشه شیرهای تویست شیک این قابلیت را فراهم می سازد تا مواد حل نشده، در غذای کودک باقی نماند، همچنین با استفاده از محفظه های مجزای نگهدارنده مواد غذایی، شما قادر به تامین نیاز روزانه فرزند خود نیز می باشید. رنگبندی جذاب و متنوع تویست شیک نیز توجه کودکان را به خود جلب می کند و در بالای تمامی این ویژگی ها، شست و شوی شیشه هابه سادگی امکان پذیر می باشد و در نتیجه شما زمان کمتری را صرف شست و شو کرده و متقابلا زمان بیشتری را با فرزندتان می گذرانید.

 

 

تاریخچه تویست شیک

 

در سال ۲۰۱۱ من وظیفه نگهداری از پسرعمه ام را بر عهده داشتم. این وظیفه توجه و دقت بسیار بالایی احتیاج داشت و من کاملا درگیری ها و مشکلات این کار را حس کردم. سخت ترین بخش کار زمان های غذا دادن به کودک بود، از زمان آماده سازی مواد غذایی، مخلوط کردن مواد تا شست و شوی شیشه که یکی از عذاب آورترین قسمت های وظایف من بود. بعد از اتمام هر وعده هم آشپزخانه به طور کامل به هم ریخته می شد. پس از گذشت چند ماه مشکلی که من در روز اول با آن مواجه شدم مثل یک معجزه ناپدید نشد و همچنان من درگیر غذا خوراندن به کودک بودم و وقت خود را تنها به دنبال راهی برای یادگیری تمام کارهایی که در حین غذا خوراندن به کودک احتیاج بود، صرف می کردم. در آن روزها من هرگز تصور نمی کردم که روزی شیشه شیرهایی متناسب با رفع مشکلاتی که در این مدت با آن ها مواجه شدم طراحی کنم.

کمی پس از بزرگ شدن پسر عمه ام دیگر به مشکلاتی که در آن زمان سخت مرا درگیر خودشان کرده بودند، فکر نکردم. مدتی بعد به طور اتفاقی مادری که به همراه کودک خود در حال قدم زدن بود توجه مرا به خود جلب کرد. مدتی نگذشته بود که گریه های ناشی از گرسنگی کودک شروع شد. مادر با دست پاچگی شروع به آماده سازی وعده غذایی کودک کرد، کودک مداوم در حال گریه کردن و جیغ کشیدن بود، تمامی لوازم مورد استفاده مادر جهت آماده سازی وعده غذایی پخش زمین شده بود، من سریع دویدم و برای کمک رسانی به مادر شروع به تمیز کردن زمین کردم تا مادر فرصتی جهت آرام کردن کودک بیابد.

دیدن این صحنه من را به دورانی که از پسر عمه ام نگهداری می کردم بازگرداند و مشکلات غذا خوراندن به کودک از مقابل چشمانم عبور کرد. متوجه شدم که همچنان بسیاری از والدین با این مشکل دست و پنجه نرم می کنند و این مسئله همچنان باقی است. پس از صحبت با چند نفر از دوستانم که فرزند نیز داشتند دریافتم که آن ها نیز از نحوه ی غذا دادن به کودک خود و کمبود امکانات رنج می برند.

پس از انجام تمام این پرس و جو ها سه ایده اصلی در رابطه با شیشه شیر کودک در ذهنم پرورش یافت:

  • حل شدن کامل مواد و جلوگیری از دلمه شدن
  • سهولت در شست و شو
  • یک روش تاثیرگذار در آماده سازی وعده غذایی

تمامی این تجارب منجر به طراحی شیشه شیرهایی کاربری جهت رفع نیاز های والدین شد و ما توانستیم شیشه شیرهای تویست شیک را با توجه به نیاز والدین و همچنین کودکان به مخاطبین ارائه دهیم. این مساله واضح است که اگر در آن تابستان با آن مادر و فرزند ملاقات نمی کردم هرگز در مسیر تولید و طراحی این شیشه شیرها قرار نمی گرفتم.

 

استراتژی

 

ما کاملا می دانیم یک روز کامل برای مادری که از کودک خود نگهداری می کند چگونه سپری می شود. ما تمام نگرانی ها و مشکلاتی که والدین به آن دچار هستند را مورد بررسی قرارا دادیم و مبنای طراحی و تولید شیشه شیر های تویست شیک را بر این اساس گذاشتیم . با همکاری مداوم با والدین نیز توانستیم به ارتقای سطح کالای خود بپردازیم و به سطح کیفی و استاندارد تویست شیک دست یابیم.

تویست شیک مشتاق به تولید کالاییست که در عین استفاده آسان، از فاکتورهای زیبایی شناسی نیز برخوردار باشد. لازم به ذکر است که توجه ما به کارایی محصول به منظور فاصله گرفتن از ظاهر و زیبایی محصول نمی باشد بلکه طراحان ما تمامی تلاش خود را برای ارائه محصولی کارآمد با ظاهری مورد پسند و جذاب انجام می دهند.

کودکان خاص و منحصر به فرد هستند و نیاز های خاص خود را دارند. هدف ما این است که در تمام نیازهای کودک در طول رشد تخصص پیدا کرده و در زمانی که با چالشی جدید مواجه می شود بتوانیم با محصولات نوآورانه خود در کنار آن ها باشیم.

 

چشم انداز

هدف تویست شیک تولید محصولی با امنیت بالا و ظاهری زیبا و از همه مهمتر ساده و مناسب جهت استفاده می باشد. ما تمام هدف خود را بر مبنای رهایی سازی والدین از مشکلات و سختی هایی که والدین روزانه در راستای نگهداری از کودک خود با آن مواجه هستند، قرار داده ایم.

 

طبیعت

 

محیط زیست بر روی زندگی تمام ما انسان ها اثر دارد و نگهداری و حفظ محیط زیست یکی از وظایف اصلی ماست. تعهد جهت نگهداری از گیاهان و محیط زیست باعث شده که تفکر محیط زیست دوستانه را زمینه کاری خود قرار داده و این تفکر تمام جنبه های کاری ما را شامل شود. ما مطابق با قوانین محیط زیستی جاری فعالیت خود را پیش می بریم و تمام تمرکز خود را اعمال می کنیم تا تمام محصولات مطابق با قوانین تولید و ارائه شوند. ما با در نظر گرفتن پیشرفت های موجود در تحقیقات زیست محیطی تظمین می کنیم که محصولی مطمئن هم جهت استفاده مصرف کننده و هم در راستای حفظ محیط زیست تولید خواهیم کرد. لازم به ذکر است بهبود وضعیت محیظ زیست یکی از اساسی ترین جنبه های تویست شیک می باشد.

 

امنیت

 

تولید محصولات جهت استفاده کودکان همواره با مسئولیت بسیار سنگینی همراه است. تمامی استاندارد های کیفی و قانونی در محصولات تویست شیک اعمال شده است و ما کیفیت محصولات تویست شیک را قطعا تضمین می کنیم. بالا بودن سطح کیفی تویست شیک تنها در راستای گرفتن استاندارد های مورد نظر جهت تولید انبوه خلاصه نمی شود، بلکه بنیاد اصلی تولید تویست شیک می باشد.

 

محصولات عاری از بیسفنول A

 

ماده بیسفنول A یکی از موادیست که در تولید پلاستیک پلی کربنات (PC) استفاده می شود. مقدار استفاده این ماده در تولید پلاستیک هر چند که مقدار کمی می باشداما طی مرور زمان از پلاستیک خارج شده و در محیط تاثیر میگذارد. تحقیقات نشان می دهد که این ماده می تواند از پلاستیک خارج شده و توسط بدن انسان جذب شود و در بدن باقی بماند. لازم به ذکر است که قطعا بدن کودکان توانایی دفع بیسفنول A را در مقایسه با بدن بزرگسالان ندارد. تحقیقات نشان داده است که این ماده موجب نارسایی قلبی، اختلالات هورمونی و سرطان می شود. با تمام این تفاسیر کمیسیون اروپا امنیت کودکان را در الویت قرار داد و در سال ۲۰۱۱، کمیسیون استفاده از این ماده را در شیشه شیر های کودکان منع کرد.

تویست شیک به جای استفاده از از پلاستیک های حاوی بیسفنول A ، از پلاستیک های ساخته شده از پلی پروپیلن در محصولات خود استفاده می کند. پلی پروپیلن به منظور استفاده در مجاورت مواد خوراکی و همچنین انسان ها در تمام سنین کاملا تایید شده است. تویست شیک امنیت کودک شما را تضمین می کند و تجربه شروع دلپذیری از زندگی را به آن ها هدیه می دهد.

 

مواد خام مورد استفاده

 

مواد خام مورد استفاده در محصولات تویست شیک از نظر بهداشتی و به منظور استفاده در مجاورت مواد خوراکی تاییدیه مورد نظر را شامل می شوند. تمامی مواد به کاررفته در محصولات تویست شیک از مواد دستچین شده با درجه کیفی بالا می باشد که در همان نگاه اول کاملا گویاست.

 

محصولات

 

تمامی محصولات تویست شیک از استاندارد اروپایی EN 14350 طبعیت می کنند، اما اهداف تویست شیک در همین نقطه پایان نمی پذیرد و تویست شیک همواره در حال ارتقا سطح کیفیت خود می باشد تا بتواند مشکلات غیر قابل پیش بینی را پیش بینی کند. تمامی این افتخارات به لطف انجام تست هایی دقیق و پیوسته تحقق یافته است.