IRAN FA Toman
محصول کشور سوئد
نمایش منو

چرا تویست شیک؟

r1-p1-en

 

بطری های نوآورانه تویست شیک طی همکاری با والدین کودکان طراحی شده است. در نتیجه این طراحی خاص، ما توانستیم شیشه هایی طراحی کنیم که در عین به همراه داشتن تجربه ای دوست داشتنی و خاص برای کودکان، والدین را نیز از مشکلات آماده سازی ظرف غذا کودک رها سازد.

ما پرسشی را تحت عنوان انتظارات والدین از شیشه کودک مطرح کردیم و پاسخ های دریافتی به شرح زیر بود:

 • راهی آسان برای ذخیره سازی غذا در هر وعده
 • کاهش زمان آماده سازی
 • طراحی مناسب جهت حمل و نگهداری در دست
 • به کارگیری رنگ های جذاب
 • جلوگیری از دلمه و ته نشین شدن
 • قابلیت گرم نگه داشتن وعده غذایی

آنچه مشاهده می کنید ساختار پیشرفته تویست شیک می باشد و ما مفتخر به ارائه این محصولات جهت برآورده سازی انتظارات مشتریان هستیم.

r2-p1-products-en

سرشیشه های ضد نفخ تویست شیک

p2-products-en

طراحی سرشیشه های تویست شیک شباهت بسیار زیادی به سینه مادر دارد به همین منظور شیر خوراندن به کودک کاملا بدون خطر و به نرمی صورت می گیرد.

 • نوک انعطاف پذیر سرشیشه ها شباهت زیادی به سینه مادر دارد و کاملا حس مکیدن از سینه مادر را به کودک منتقل می سازد.
 • قسمت نرم و برجسته زیر پستانک کاملا امنیت کودک را در حین مکیدن تامین می کند.
 • طراحی سرشیشه های ضد نفخ به گونه ای است که از دل درد کودک کاملا جلوگیری می کند و کودک می تواند به صورت یک جریان متناوب شیر را بمکد.
 • قسمت نگهدارنده سرشیشه به گونه ای طراحی شده است تا در حین مکیدن در جای مناسب در دهان کودک قرار گیرد و جا به جا نشود.
 • مناسب برای تمام سنین با چهار جریان مختلف می باشد.
 • ساخته شده از سیلیکون نرم با کیفیت بالا، عاری از ماده شیمیایی بیسفنول A

شیشه شیرهای تویست شیک با همکاری و مشارکت متخصصان طراحی شده است، نتیجه این طراحی، شیشه شیرهایی است مطمئن با شباهت بسیار بالا به سینه مادر در حین شیر خوراندن به کودک. تویست شیک طی ۲۰ سال تجربه توانسته سطح کیفیت محصول خود را ارتقا بخشد و همچنین طی آزمایشات مستمر به سر پستونک هایی کارآمد دست یابد.

 

 

آماده سازی وعده غذایی

تمامی محصولات تویست شیک به گونه ای طراحی شده است که هم زمان باهم قابل استفاده هستند و در چند مرحله ساده به زمان کوتاهتری جهت آماده سازی وعده غذایی نیاز دارند. با محفظه های مجزای تویست شیک به سادگی می توانید زمانی که کودک شما احتیاج به غذا دارد، محتوی محفظه را به داخل شیشه انتقال دهید و شیشه را تکان دهید و جهت خوراندن به کودک آماده سازید. هر محفظه حجمی برابر ۱۰۰ میلی لیتر که معادل یک وعده غذایی جهت سیر کردن کودک است را شامل می شود.

همچنین با استفاده از محفظه های تویست شیک می توانید سایر مواد غذایی مورد نیاز مصرف روزانه همچون میوه ها، انواع کراکرها و خوراکی هایی همچون کشمش و … را به سادگی همراه خود داشته باشید.

 

r4-p1-daily

 

نکته!

هنگامی که ازچند محفظه جهت حمل مواد غذایی استفاده می کنید، می توانید محفظه خالی را در زیر محفظه حاوی مواد غذایی قرارا دهید و جهت استفاده برای وعده غذایی بعدی آماده نگه دارید.

در صورتی که بیش از یک فرزند دارید شاید به این مسئله برخورده اید که هر کدام از آنها از یک مدل متفاوت شیر خشک استفاده می کنند، در این شرایط شما می توانید از ۲ محفظه با رنگ های متفاوت استفاده کنید.

 

سیستم متفاوت تویست شیک

تویست شیک با طراحی سیستمی متفاوت میزان نفخ کودک را در حین شیر خوراندن به حداقل می رساند و از اختلالات احتمالی جلوگیری می کند. مواد حل نشده در غذای کودک یکی از مشکلاتی است که روند شیر خوردن کودک را دچار مشکل می کند. مخلوط کن مخصوص تعبیه شده در شیشه شیرها از ایجاد توده های حل نشده جلوگیری کرده و مشکلات ناشی از نفخ و دل درد کودک را به حداقل می رساند. همچنین طراحی سرشیشه ای های ضد نفخ با سیستم انتقال هوای مناسب از وکیوم شدن شیشیه در حین مکیدن جلوگیری می کند و یک روند متناوبی را حین مکیدن شیر ایجاد می کند.

مخلوط کن تویست شیک همچنین می تواند در حین آب خوراندن به کودک موثر واقع شود! شما می توانید یک تکه کوچک از میوه را در درون شیشه بیاندازید و در عین ایجاد طعمی لذت بخش برای کودک، اطمینان داشته باشید که مخلوط کن مانع عبور آن و مسدود شدن سرشیشه می شود.

 

r5-p1-twist

نحوه ی شست و شو

به منظور جلوگیری از رشد باکتری ها در شیشه غذای کودک، باید قبل و بعد از هر وعده غذایی کاملا شیشه را شست و شو دهید. دهنه ی پهن شیشه شیرهای تویست شیک موجب شده است که شست و شو و همچنین پر کردن شیشه ها به سادگی امکان پذیر باشد. به منظور سهولت در شست و شو شیشه ها، بلافاصله پس از اتمام وعده غذایی کودک، شیشه رابا آب شست و شو دهید. تمام شیشه شیرهای تویست شیک قابل شست و شو در ماشین ظرف شویی و همچنین قابل استفاده در مایکروویو می باشند.

 

r6-p1-easy